Najnovšie recenzie zo sekcie Napeňovače mlieka

Banquet Culinaria Gourmet 28TH3001

Banquet Culinaria Gourmet 28TH3001

Pridané: 27. októbra 2013

Zakúpený v HEJ.sk

Uzasne funkcna blbosticka, urobi uzasnu penu z obycajneho zohriateho plnotucneho mlieka.

Overený zákazník Tescoma.sk Overený zákazník

Pridané: 5. septembra 2013

Zakúpený v Tescoma.sk

• Jednoduchost
  • Monzstvo peny ktoru dokaze vyprodukovat (pena dost dlho drzi aj ked nadobu s penou odlozim do chladnicky)
  • Treba naozaj pouzit plnotucne mlieko, s polotucnym to nepeni dostatocne.

Jendoduchy postup, pena je dobre naslahana a drzi na kave dost dlho. Po nadavkovani na kavu tam vydrzi aj 30 minut a to uz je co povedat.

Clatronic MS 3089

Clatronic MS 3089

Overený zákazník Alza.sk Overený zákazník

Pridané: 3. septembra 2013

(naposledy upravené 3. septembra 2013)

Zakúpený v Alza.sk

Nefungoval spinac - riesilo sa to vymenou kus za kus
Inac v pohode.

Catler MF 8010

Catler MF 8010

Overený zákazník FaxCOPY Overený zákazník

Pridané: 4. apríla 2013

(naposledy upravené 4. apríla 2013)

Zakúpený v FaxCOPY

• Kvalita prevedenia.

Spĺňa presne to na co je určený.

KRUPS XL20004E

KRUPS XL20004E

Anonym Anonym

Pridané: 1. decembra 2012

• spoľahlivý varič/penič

nie je mu čo vytknúť, robí to, na čo je určený a robí to dobre!

Pridané: 23. októbra 2012

• kvalitný výrobok
  • napeňuje jedna radosť jednoduchým spôsobom a rýchlo
  • mliečko sa dá zohriať priamo v nádobe
  • možno by mohla byť trošku nižšia cena

-určite odporúčam

OBH Nordica 2435

OBH Nordica 2435

Overený zákazník MALL.SK Overený zákazník

Pridané: 10. marca 2012

Zakúpený v MALL.SK

• maly
  • nezabera vela miesta
  • rychle naslahanie kvalitnej peny na kavu
  • rychle zohriatie mliecka
  • urobite s nim mlieko len na 1 vacsie latte, akonahle chcete urobit dalsiu porciu, musite pockat na vychladnutie, je tam nejaka poistka.staci ale prudke ochladenie v studenej vode

uvedeny produkt som dokupovala ako sucast kavovaru, nakolko neverim, ze male domace kavovary dokazu urobit kvalitnu mliecnu penu
napenovac mlieka som kupila 1x
myslim, ze zatial je to trosku drahsi produkt, ale verim, ze casom pojde cena dole:-), nakolko domacich kavickarov zacina byt coraz viac a viac
vhodny pre kavickarov, ale aj pre rodiny s malymi detmi, ktore radi piju mliecko, rychlo sa zohreje a napene mlieko deti zboznuju:-)
celkovo sme velmi spokojni
trosku chaoticky navod na pouzitie

Overený zákazník Dunaj.sk Overený zákazník

Pridané: 10. októbra 2011

Zakúpený v Dunaj.sk

• dobre napenenie mlieka, tichý chod

spokojnosť s výrobkom

Overený zákazník MALL.SK Overený zákazník

Pridané: 27. septembra 2011

Zakúpený v MALL.SK

• Chýba manuál v slovenčine, čím sa porušuje zákon.
  • Neviem čím to je, ale mlieko napení cca na 50%. A to som už vyskúšal rôzne mlieka a všetky boli chladené.

Pridané: 8. septembra 2011

Zakúpený v HEJ.sk

tento ptodukt som vybrala ako darcek po skúsenostiach s nim pri praci v zahranicí

Pridané: 3. januára 2011

Zakúpený v HEJ.sk

• Super spenuje, lahko sa cisti, nehrozi zanesenie spenovacich dyz, ohrieva mlieko
  • minimalny objem spenovaneho mlieka je 1,5dl

Odporucam

Pridané: 20. decembra 2010

Zakúpený v HEJ.sk

• hlavne možnosť napenenia mlieka i bez ohrevu, t.j. rozdiel voči konkurencii práve v možnosti výroby ľadovej kávy (či podobného využitia).
  • taktiež niečo väčší (vnútorný) objem, t.j. možnosť prípravy väčšieho množstva mlieka...
  • napriek väčším možnostiam a množstvu pripravovaného mlieka lacnejší ako pre mňa druhý najlepší KRUPS XL20004e.
  • systém penenia je riešený "metličkou" upevnenou na vrchnáku nádoby, čo vidím ako slabé miesto tejto "sústavy" a možnosť zlomenia pri páde či pod. napr. do KRUPS XL20004e sa "metlička" upevňuje na dno nádoby a vrchnák je samostatný (zrejme systém funguje i bez neho, čo by pri Guzzanti nešlo kvôli kontaktom medzi vrchnákom a rukoveťou).

k dispozícii máte tri možnosti - pena studená, zohriata (množstvo od min do max - capuccino, latte, machiatto...), mlieko zohriate (nenapenené) - pokiaľ napr. čokoládu, či len tak naliať do "nesky".
napeňovať mlieka Guzzanti som nakoniec z množstva iných volil kvôli možnosť napenenia bez ohrevu (ako jediný model!). výsledná mliečna pena je absolútne fantastická aj pri maximálnom množstve, pomerne dlho drží ako plastelína presný tvar a nepadne rýchlo. mlieko pri ohreve je akurát ohriate, kávu / presso neschladí. dávkovať však pomer peny / mlieka musíte sami podľa typu nápoja.

Zobrazujem 361 - 372 zo 372 recenzií 1...15 16 17 18 [ 19 ]