Clatronic MS3326

600 W

• , zakúpené v TovarEU

• veľmi sa páči vnúčatám, robia si mliečnu penu
  • , zakúpené v MADER

• Kvalitny napenovac. Som z neho nadsena.
  • , zakúpené v MADER

Objem nádoby
0.45 l
Príkon
600 W

napeňovač mlieka • príkon 600 W • objem 450 ml • funkcia tepelnej ochrany • nepriľnavá povrchová úprava • elektronický 3-stupňový prepínač • 360° otočný konektor • bezkáblová technológia

• , automaticky preložené z Arukereso.hu

Čo mám zhrnúť? Produkt? Doručenie? Cena? Kvalita? Nie je to dobrá otázka, ale aspoň nie je jasná.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • jednoduché použitie, možno umývať v umývačke riadu.
    • plavidlo by mohlo mať väčšiu kapacitu.

Starý sa pokazil a my sme zostali pri tomto type.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Hodnota za peniaze, čo som od neho očakával

Svoju prácu vykonáva potichu.

• Tichý, rýchly

Chcela som mať možnosť pripraviť deťom na raňajky alebo večeru horúcu čokoládu a kakao a zároveň mať možnosť pripraviť zvyšok raňajok alebo večere. Ideálne pre tento účel!

• , zakúpené v TovarEU

• veľmi sa páči vnúčatám, robia si mliečnu penu
    • , automaticky preložené z Arukereso.hu

Používal som ho už predtým a bol som s ním veľmi spokojný. V prvých dňoch vytvárala dobrú penu, ale neskôr sa jej kapacita oslabila.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu

Predchádzajúci penič sa pokazil, potrebovali sme iný.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu

Produkt som si vybral na základe internetového popisu a recenzií

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • Je z neho veľmi dobrá šľahačka, veľmi chutná je aj horúca čokoláda.

Kúpila som ho ako darček na prípravu horúcej čokolády.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
        • Je rýchly, tichý a svoju prácu vykonáva vynikajúco. Na výrobku sa mi veľmi páči, že sa sám vypína.
        • Výrobok nemá žiadne nevýhody.

Tento výrobok bol vybraný kvôli rýchlej príprave horúcej čokolády.